Katowice – naprawa i serwis elektronarzędzi Black & Decker

Świadczymy usługę serwisu oraz naprawy elektronarzędzi marki Black & Decker na terenie miasta Katowice.

Naprawę/serwis można zamówić telefonicznie lub poprzez wypełnienie formularza naprawy wybranego modelu producenta elektronarzędzi Black & Decker.

 Kontakt z naszym doradcą ułatwi Państwu podjęcie decyzji o sposobie i formy naprawy wybranych elektronarzędzi. Wycena naprawy jest bezpłatna.

W ofercie SUMAX dostępna jest obsługa gwarancyjna elektronarzędzi oraz stała opieka naszego doradcy.

 

 1. Oddajesz sprzęt
  • zlecamy przyjazd kuriera po odbiór sprzętu
  • możliwość zdania nam sprzętu osobiście
  • transport w dwie strony tylko 20 zł
 2. Otrzymujesz ofertę
  • szybka diagnoza
  • informujemy Cię: mailowo, telefonicznie lub SMSem
  • możliwość napraw wariantowych
 3. Realizujemy zlecenie
  • większość napraw realizowana w 48 godzin
  • informujemy o dacie przyjazdu kuriera
  • gwarancja serwisowa na 6 miesięcy

Jakość

Zależy Ci na tym, aby usługa była solidnie wykonana? Do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, w sytuacji, w której koszty naprawy okazują się zbyt wysokie możemy zaproponować ich obniżenie poprzez zastosowanie zamienników. Ty decydujesz. Narzędzia po naprawie każdorazowo sprawdzamy pod kątem parametrów pracy. Prowadzimy również badania okresowe elektronarzędzi zgodnie z PN oraz wystawimy protokoły badań kontrolnych.

dlaczego_jakosc
dlaczego_doswiadczenie

Doświadczenie

Chcesz mieć pewność, że oddajesz sprzęt w dobre ręce? Nasza firma istnieje na runku już 27 lat. Niektórzy nasi serwisanci od 20 lat naprawiają elektronarzędzia.Taki długi staż pracy oraz dziesiątki tysięcy naprawionych elektronarzędzi pozwala, aby zapewnić naszym Klientom bardzo wysoką skuteczność napraw. Otrzymujesz od nas sześciomiesięczna gwarancję oraz priorytetową obsługę w przypadku reklamacji.

Komunikacja

Znasz to uczucie, kiedy dzwonisz i ktoś nie podnosi słuchawki? My też tego nie lubimy. Na każdym etapie naprawy jesteś informowany o statusie zlecenia – od przyjęcia maszyny do serwisu, przez proces jego naprawy, po wysyłkę. Informację o zarejestrowaniu elektronarzędzia otrzymasz SMSem, natomiast po dokonanej wycenie zadzwonimy i poinformujemy Cię o kosztach naprawy. Jeśli masz do nas jakieś pytanie – dzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

dlaczego_lorem

Opinie Klientów

Satysfakcję daje nam każdy zadowolony Klient.